O nás

Atlantis Music & Deejay Agency

Žijeme hudbou již od roku 1996. Za dobu naší existence jsme realizovali více než 1500 akcí. Vždy klademe důraz na profesionalitu, ale také na lidský přístup a individuální domluvu. Roky kušeností z nás dělají profesionály, kteří rozumí svému oboru. Díky tomu dokážeme na míru připravit akci přesně podle Vašich představ a požadavků. 

Věříme, že si z nabídky našich služeb vyberete. V případě individuálních dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi si s Vámi domluvíme schůzku a najdeme vhodné řešení.

Atlantis music Team

Míša Nejedlá

Jarda Petřík

Pavel Frebort


Rádi byste se stali součástí našeho týmu? Napište nám. 

Zvuková a světelná technika

Disponujeme vlastní zvukovou i světelnou technikou. Dostatek zařízení nám umožňuje ozvučit více akcí současně. Aparatury lze skládat k sobě a vytvořit tak jeden velký zvukový systém, čítající 8 satelitních boxů, 6 subwooferů a 4 monitory. Zvukový řetězec může být doplněn o zvukové procesory. Výběr ze 6 mixážních pultů umožňuje použít ten správný podle potřeb dané akce. 

Světelné rampy jsou osazeny otočnými hlavami, led par reflektory a lasery. Ty jsou plně programovatelné a řízené z místa obsluhy DMX signálem.

K produkci používáme pouze kvalitní techniku osvědčených značek, na kterou se můžeme plně spolehnout. (Shure, Pioneer DJ, DBX, Alesis, Behringer a další)

© 2022 ATLANTIS Music & Deejay Agency
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky