Nabídka služeb

OZVUČENÍ JEZDECKÝCH ZÁVODŮ

Ozvučení jezdeckých závodu se věnujeme od roku 2005 a je jednou z našich hlavních aktivit. Můžeme využít Vaše technické vybavení, nebo akci kompletně nazvučíme. Máme vlastní archiv znělek a jinglů. Během produkce lze pusit i Vámi dodané jingly nebo reklamní spoty.

OZVUČENÍ KULTURNÍCH AKCÍ

Dětské dny, sportovní turnaje, obecní dny. Zkrátka jakákoli kulturní akce nám není cizí. Zajistíme ozvučení, osvětlení a také moderování celé akce. Jste-li pořadatel akce nebo DJ bez vlastního vybavení, zapůjčíme naši techniku na Vaši akci včetně vyškolené obsuhy.

OZVUČENÍ HUDEBNÍCH SKUPIN

Ozvučíme hudební skupinu na malou a středně velkou akci. Digitální mixážní pult Xair X 18 disponuje 16-ti vstupy pro připojení mikrofonů a nástrojů. PA dosahuje výkonu 2x 1600 W. Pro odposlech je připraveno 6 monitorových cest ukončených 200 W reproboxy. Všechny výše udávané výkony jsou reálné hudební výkony.

SVATEBNÍ DJ

Váš svatební den doplníme hudbou i mluveným slovem. Vhodně vybrané songy pro všechny věkové kategorie s možností hitů dle přání hostů. Dostatek zvukové techniky nám umožňuje současně nazvučit obřad a zároveň taneční parket pro svatební zábavu. DJ navíc oproti hudební skupině nepotřebuje vložené pauzy a baví tak hosty po celou dobu produkce.

DJ NA VAŠI AKCI

Narozeniny, firemní večírek nebo diskotéka na Vaší kulturní akci či v prostorách restaurace. Všude tam lze využít služeb mobilního DJe s veškerým technickým vybavením. Hudba dle přání hostů  moderované slovo jsou samozřejmostí.  

DJ DO VAŠEHO KLUBU

Jste majitelem klubu a hledáte DJe? Právě pro Vás je připravena tato nabídka. Zaměřujeme se na komerční hudební produkci a náš archiv obsahuje hity od 50. let až po žhavé novinky z hitparád. Specializací jsou pak retro párty a hity 90. let. Pro autentický zážitek lze produkci doplnit CD přehrávači Pioneer CDJ 200, CDJ 500II nebo CDJ 100S a mixovat hudbu postaru jako v devadesátkách.

© 2022 ATLANTIS Music & Deejay Agency
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky